Život není fér

9. listopadu 2014 v 17:45 | EvBell |  Deník
Taky se Vám stáva to, že někoho chcete (třeba i nekonkrétní osobu), ale on Vás ne, nebo není nikdo, kdo by Vás chtěl?
Taky nechápete to, když nějaká holka, která je horší než vy má kluka?
Já nijak sebevědomí nemám, proto si ho malýma krůčkama zvětšuji. A když slyším nebo vidím holku, která je horší (chování, vzhled,..) než já a má úžasnýho kluka,strašně se divím, a pak i závidím.
Nejhorší je ale to, když nikoho nechcete a píše Vám někdo, kdo se Vám nelíbí a nemáte ho moc rádi. Ano, to se teď děje mně. Píše mi jeden kluk ze třídy, který o mě pořád bojuje, i když jsem mu napsala, že nikoho nehledám. Proč nikoho nechci? Protože po minulé zkušenosti se nechci vázat a být znovu zklamaná.
Někdy mám náladu, spíš depku, že mi někdo chybí, kdo by mě objal, řekl, že mě má rád, a že zvládnu věci ve kterých si nevěřím (např: maturita, koníčky..).
Znám případy, kdy je holka falešná po všech stránkách a má kluka, kterýho si nezaslouží. Pak tedy nevím, jestli mám závidět té holce, nebo se divit tomu klukovi, že to nevidí- Láska je slepá.
Absolutně nechápu svoje pocity. Někdy mám náladu, že chci být SAMA a někdy si zapnu YT a koukám na Cute couple, někdy to vzroste do takového stupně, že tak strašně závidím, až brečím. Teď se tomu musím smát. Nesnáším pubertu!
K tomu sebevědomí- Myslela jsem si, že umím aspoň trochu psát. Píšu Jen tak dál (příběh), který je na tomtu blogu. A vždy když píšeme slohovky, tak mám 2/3. Není to nejhorší, ale zamrzí to.
Nejvíc mě naštve to, když mně se něco líbí- tak se to nelíbí ostatním. Když mně se něco nelíbí- libí se to ostatním.
Je toho ještě spoustu, ale pokračování někdy příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama