Leden 2015

Zima?

30. ledna 2015 v 13:03 | EvBell |  Deník
Ležím si tak v posteli, podívám se ven a chumelenice jak nikdy. Teď už nesněží, ale sníh tu zatím je. Ještě, že jsme dnes doma, protože bych se asi do školy nedostala tak, jako v úterý. Jakto, že jsem se v úterý nedostala do školy?
- Když jsem ráno přišla na autobusovou zastávku, autobus měl ještě asi 3-4 minuty čas než měl dojet... 5 minut, 10 minut..čekám. Až kolem 7:40-45 přijel, škola mi začíná v 8:00 a jede se tam asi 12minut. Hned pod naším městem jsme zastavili na mostě. Za náma se dvě auta ťukla, takže za chvíly odjela, před náma auto ve škarpě.... 7:55 přijel druhej autobus, postavil se hned vedle toho našeho (jezdí vždy tři, ale tentokrát jen dva). Autobusáci šli pomoct tomu autu v té škarpě. Proč jsme nejeli dál? Auta spíše ridiči, co jeli směr naše město, říkali, že nemá cenu jet na ten směr kam jedeme my. Silnice nebyly posypané, takže si to autobusací na krk nevezmou....8:10....8:15... Konečně přišel autobusák a řekl něco v tom smyslu: "Kdo chce tak ať si de zakouřit, je to tady na dlouho." do teď nevím na co čekali, když auto ve škarpě po pomoci odjelo.... 8:30. Děcka volaly, esemeskovaly. Pro některý přijeli rodiče, někteří šli asi 2km zpátky do města na vlaky domů. Seděla jsem a koukala jsem jak plno děcek odchází. Měli jste pak doma vidět ty statusy :D
Ale nechápu, je ještě jedna cesta, kterou by se to dalo objet do školy, ale jestli ta cesta taky nebyla posypaná..nevím. 8:45 se autobusy odhodlaly a otočily to zpátky na město (v obou autobusech bylo asi tak 8-10 děcek z plných autobusů). Autobus do školy jezdí ještě nějak po deváté, jenže ten taky nejel. Navíc nevím proč bych jela do školy, když učitélé děcka, který byly ve škole po půl hodině první hodiny pustili domů (95% byly z intru). Takže celé úterý doma a ještě jsme se vyhli písemce.
- To je můj zážitek z celého týdne.
Včera jako asi každý bylo vysvědčení, ale spíše výpis. Jak Vám dopadlo? :)
No a dnes si pojedeme asi jako včera zalyžovat, moc se mi nechce. :D
Jinak tohle je aktuální počasí u nás.

Dlouhá cesta

28. ledna 2015 v 20:06 | EvBell |  Filmy
Podobný film jako Hvězdy nám nepřály, akorát je starší. Je o dívce která je nemocná, neoblíbená ve škole a dcera reverenda baptistické církve. Hlavní postavu hraje zpěvačka Mandy Moore.
- Stáhnete na Ulož.to
- Žánr: Drama/Romantický
- Rok: 2002 (USA, 98min)


"Štěstí"

23. ledna 2015 v 20:13 | EvBell |  Deník
Hned na začátek: Konečně pátek, protože tento týden byl opravdu plný zmatků a nervozity.
Bylo to asi tím, že se uzavíraly známky, i když my jsme měli už několik předmětů uzavřených, byl prostě psychicky náročný. Pro mě to byl i týden plno měnících se nálad- jednou jsem byla jako blázen a najednou mindráky nebo deprese. A ještě je tu tak zvaná "Moje Štěstěna"- tak tomu říkám já. Taky znáte to, když se o něco snažíte aby Vám to přineslo plus do budoucna a ono se to podělá, jak nejvíc může? Mně tedy ano! Čím dál tím víc... Už mě ani nepřekvapí, když vcházím do místnosti, kde je tak deset známých lidí a já ukopnu nebo mi dokonce ujede noha po rovné a suché zemi. Ano, jsou to maličkosti, ale když se takovýhle maličkostí za den stane víc připadám si jak s prominutím totální debil. Vždy když mám dobrou náladu a přemýšlím o těch maličkostech, tak si říkám "Jsou na tom lidi hůř, o moc hůř!" - "Ach.. ta moje Štěstěna!"
Vy si prostě (nebo aspoň já) v té chvíli, kdy Vám je na nic neřeknete tohle! Vám je blbě, Vám je na nic, vy se cítíte jako totální trapák..když to tak řeknu. Rozebíráte každý špatný detail. Vidíte to negativní, ale už nevidíte to pozitivní. Vídíte třeba to, že jste spadli před velkou skupinou lidi, kteří se Vám smáli, ale třeba nevidíte to, že jste pomohli kamarádovi, který to zrovna potřeboval. Pak jsme překvapení, že nám druzí řeknou, že to a to nám jde- nevšimli jsme si toho, protože na sobě vidíme jen to negativní.
Asi to nedává moc smysl, ale snad mě někdo chápe.

Posel ztracených duší

21. ledna 2015 v 20:32 | EvBell |  Moje oblíbené seriály
Tenhle seriál je dobrý, ale když se díváte celý den na jednu serii zjistíte, že je to na jedno brdo. Má to velmi jednoduchý děj, ale je v tom něco originálního. Je to vlastně o tom, že hlavní hrdinka má dar vidět a mluvit s mrtvými, tedy duchy. Duchové si ji vždy najdou a ona jim pomůže odejít na "Onen svět", ale s některými duchy to nění tak jednoduché.
- Stáhnete na Ulož. to (v češtině)
- Jeden díl má něco málo přes 42min.
- Má to celkem 5 serii.
Já jsem teprve u 3 serie, takže nevím jak to bude se stáhnutím 4-5. serie včeštině.


Variete

20. ledna 2015 v 18:06 | EvBell |  Filmy
Je to strašně pěkný film! Zaujal mě hned na po prvý, když jsem ho viděla.
- Stáhnete ho na Ulož.to
- Žánr: Muzikál/Drama/Romantický
- Rok: 2010 (USA, 114min.)


Já a předsevzetí

18. ledna 2015 v 19:02 | EvBell |  Deník
Půlka ledna je už skoro za náma.
Říká se, že leden je měsíc, kdy se lidi snaží opravdu své předsevzetí plnit.
Nevím, jak u Vás, ale já jsem ještě ani nezačala. Dala jsem si 10 předsevzetí... Jsou spíš o psycické stránce, než po fyzické. Před rokem jsem si také dala předsevzetí a už si ani nepamatuji,co to bylo :D A řeknu Vám, že u té psychycké je to v něčem težší. Když si dáte, že budete více cvičit tak bude chvíle, kdy nebudete mít co dělat, takže se najde čas. Ale když si dáte třeba... Začnu více prosazovat svoje názory, ocitnete se v situaci, kdy máte prostor něco říct, ale vy stojíte jak zařezaní a bez hlásky. Řeknete si, nebo si spíše nalháváte, že názor druhých je taky dobrý, a že nemá cenu něco říkát. Asi to nedává smysl, ale snad mě aspoň někdo pochopil.

American horror story

10. ledna 2015 v 13:47 | EvBell |  Moje oblíbené seriály
Řeknu Vám, že jsem proti hororům, ale tohle není horor- daloby se říct. Jsou tam scény, že se třeba trochu leknete, nebo je to nechutné. Ale má to děj, jsou tam události, které se staly.
Všechny serie se dají stáhnout na Ulož. to, nebo shlédnout na Sleduj filmy.cz
1. serie- The House (Dům)
2. serie- Asylum (Blázinec)
3. serie- Coven (Čarodějnice)
4. serie- Freak Show (Cirkus)
5. serie- Hotel
6. serie- Roanoke

Kurt Cobain

5. ledna 2015 v 19:29 | EvBell |  Citáty
  • Je lepší zhořet, než vyhasnout.
  • Bez světel je to méně nebezpečné.
  • Je lepší být nenáviden pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi. ♥

Konec Jen tak dál?

3. ledna 2015 v 13:10 | EvBell
Vítám Vás... Dlouho jsem se rozhodovala jestli tu mám pokračovat dávat příběh Jen tak dál. A rozhodla jsem se tak, že ho už přestanu dávat na svůj blog, protože Vás tak až moc nezaujal. Navíc jsem zjistila, že v dalších dílech mám hodně velké nesrovnalosti, ale ty kapitoly tady naštěstí nejsou.
Každý den si říkám, že to musím opravit, ale jelikož jsem velký lenoch, vždy se najde něco lepšího.
Takže jsem se rozhodla, že jsem budu přidávat příspěvky kvůli kterým jsem si založila blog.