Je Facebook zlo?

17. června 2015 v 20:36 | EvBell
Hned na začátek chci říct, že jsem byla nebo pořád jsem velký závislák na fb. Ale snažím se z toho dá se říct dostat, protože mě už docela vadilo jak mi ovlivňoval/ovládal život, ano, až tak. A jak se "léčím" ze závislosti? Už tam nejsem třetím dnem, no UŽ… Na mě je to až moc. A řeknu vám, že jsem zjistila, že mě tam vlastně nikdo nepotřebuje, akorát moje nejlepší kamarádka, s kterou se vídám každý den. A zvládám za ten den víc věcí. Nebo se aspoň věnuju tomu, co mě baví. Dřív jsem tam byla celý den,nic jsem neudělala za ten celý den, pořád dokola jsem musela sjíždět hlavní stránku, byla jsem tam, i když sem si s nikým nepsala. Mám něco přes sto přátel a maximum si píšu s pěti lidmi.
Chtěla jsem si ho zrušit, ale nemůžu, protože tam mám prezentace do školy a taky tam komunikuji s kamarádkou, se kterou se nemám bavit jak jinak než na fb.
Ale jsem na sebe pyšná, ze všech těch pokusů se zbavit závislosti na fb. je tenhle nejdelší a nějak mi to ani nevadí, mohla bych bez něho být. Jsou další aplikace, přes které se dá komunikovat.
Takže Facebook není až takové zlo, pokud vás neovládá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tris Tris | Web | 25. června 2015 v 20:44 | Reagovat

Gratuluji. Je pěkné, že se ,,překonáváš,, aby ses dostala ke svému cíli. :-)  
Jednu dobu jsem taky bývala na fb dýl než bylo potřeba, ale jak už jsi napsala, taky mám teď víc času a fb používám jen pro komunikaci s kámoškou. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama