Černá ovce

27. července 2015 v 10:20 | EvBell
Rozhodla jsem se po prvé napsat článek k Tématu týdne.
Uvidíme co vymyslím.

Když jsem si přečetla Téma "Jít s davem" hned mě napadlo. "Ne! Jít s davem...Ale co když.."
Pak mě hned napadlo DAV jak se my označujeme jako ovce, rozdělujeme se na černé a bílé (nečekaně).
Ty bílé jsou.. dá se říct stejné a všichni se snaží být jako ty ostatní bílé.
A ty černé jsou vyvrhelové, kteří se s bílými nemužou srovnávat. Ale většina z nich v životě dosáhne víc, protože si jdou za tím svým a mají někde názory druhých. Umí si spočítat jedna plus jedna, ví jaké jsou jejich hodnoty a cíle v životě. Také najdou většinou pravé přátelé a ne přátelé, kteří si na ně jenom hrají.
Většina s nich je i originální a jedinečných.
I když JEDINEČNÝ jsme každý z nás, ale každý s tím jestli bude nebo nebude jedinečný nakládá sám. Může se rozhodnout jestli jím bude, nebo nebude chtít být. NEBO raději bude dělat, chovat se, oblékat se jako někdo jiný a už tak moc jedinečný nebude, ale pořád v něm něco jedinečného bude, jeho osobnost, to jaký opravdu je. Protože nikdy nikoho neskopírujete dokonale, ani dvojčata nejsou nikdy stejné. Jsou rozdílné svým charakterem,..

Takže... Ti kteří ještě pořádně neví, co chtějí, co čekají od života a prototo jsou jako ovečky a dělají všechno co druzí. Nedělejte to, protože to co někdy děláte nemusí být vždy taková sranda jak si myslíte.
Dělejte to co vás baví, i když vám vaši "kamarádi" říkají, že vám to nejde, že je to hnus a smějí se vám, vašim snům. To oni nikdy nic nedokáží, protože sami nezkusili to v čem by mohli být dobří, protože se toho bojí a radši se budou smát vám, než zatnout nervy a snažit se aby měli to svý. Radši vás budou shazovat a vtloukat vám do hlavy že je špatný to, co chcete dělat, než aby jste se třeba snažili spolu. Nejsou to praví přátelé!
Začátky jsou vždy nejhorší, tak nebyťte třeba i jako já, že vzdá vše na začátku, protože si prostě řeknu "Já na to nemám."
Jediný s čím jsem ještě neskončila je tenhle blog.
Podívejte se kolem sebe, svýma vlastníma očima a uvidíte ho úplně jinak, než vám ti vaši přátelé říkají jaký je svět, i když o něm nic neví. Udělejte si pořádek v přátelích, třeba zjistíte, že právě některý z nich vás shazuje dolů, nebo vás nutí k něčemu co nechcete.
Nerozkazuju vám to, jen je to má rada a myšlenka.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alfa Alfa | E-mail | Web | 27. července 2015 v 18:54 | Reagovat

Dobrá, pokud tě toto téma zajímá, mrkni svýma vlastníma očima na můj blog, hodně se tam o tom píše a třeba to trochu upřesní tvou představu. Uvidíš jak se z ovcí stanou lidé ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama