Vděčnost

30. října 2016 v 12:42 | EvBell |  Deník
Po dlouhé době se vracím zpět.
Nějak jsem neměla nápad, co psát... Máme tu zase podzim, zase ty přeháňky, zima, vítr,...
A mně se vrací vzpomínky z minulého podzimu, jak všechno bylo úplně jiné. Pouhý jeden rok a všechno je jinak. Asi to tak mělo být, nevím.
Jak se za pouhý rok člověk změní. Když se nad tím člověk zamyslí je to... ani nevím, jak to napsat. Ale to k životu patří: Změny
Jen je někdy těžké je příjmout a smířit se s tím, že už se nikdy nevrátí to, co jste ztratili, ale vždy když člověk něco ztratí, něco získá. Ne hned, ale po určité době ano.
Nad tímhle přemýšlím skoro každý den. Ale jsem smířená s tím, že to, co bylo, je minulost, na kterou ráda vzpomínám, i když to třeba moc úsměvné není. Také jsem smířená s tím, co je.
Snažím se být vděčná, snažím se být vděčná za každé ráno a za každý den.
Už jen to, když se podívám kolem sebe. Vidím krásnou krajinu, teď nádherně zbarvenou. Jen se nadechnout, vypnout a koukat kolem sebe. Jsem tak ráda, že se každý den můžu probudit a dívat se na rozlehlou krajinu plnou přírody a ne se vzbudit a vidět mrakodrapy až do nebe. To není nic pro mě.
I když je kolem nás plno hnusu a musíme se každý den nějak prohrabat vším tím stresem, a tím, co nám den nachystá. Už to tak prostě je, proto bychom měli být vděční za každou kravinku, za každou krásnou chvíli- s člověkem, nebo jen za to, že máte chvilku dělat něco, co vás baví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama