Únor 2017

Žádná motivace

7. února 2017 v 20:06 | EvBell |  Deník
Po dlouhé době jsem zase zpět.

Poslední dobou všude kolem sebe vidím zklamání, někdy definitivně ukončené (smrtí).
Lidi už skoro nemají sny, všichni za chvíli budeme jako roboti.
Skoro každý je otráven a zklamán životem. Proč to tak je? Proč jsou naše sny tak moc omezovány? Jsou tak moc omezovány, že našim snům přestáváme věřit.
Vzpomeňte si, kdy jsme byly děti. Říkali jsme, že budeme princeznou, astronautem, doktorem a někdy i popelářem. Věřili jsme v to a snili jsme o tom. Kde je to teď?
Polovina z nás sny zahodila, když jsme se stali "dospělými". Postupem času jsme přišli na to, že budeme pořád jen pracovat a budeme mít mizerný plat a žádný volný čas, žádný osobní život.
Jsme tak moc vším zhazováni na zem, že nemáme sílu cokoli udělat aby jsme pro sebe něco udělali, když se o to pokusíme, jsme znovu vrhnuti na zem. Ztratí se veškerá motivace.
Někteří jsou hold celý život otráveni a někteří to radši ukončení hned, protože už neví kudy kam. Můžeme tu jen polemizovat o tom, proč to udělali, když každý z nás má problémy... Nikdo z nás neví, co se jim v tu chvíli honí hlavou, dokud se jimi nestane také.

Je smutné kolik lidí je nešťastných, protože jich je čím dál víc, někteří to umí jen dobře skrývat a dělá, že jsou "happy" jak dva grepy. Všichni to vidí, ten čím dál větší narůstající hnus kolem nás, ale nikdo s tím nic nedělá.